بهترین غذای سگ

 

سگها موجودات وفاداری هستند و لیاقت بهترین هارا دارند پس باید مراقب غذای سگ خود باشیم و بهترین ها و سالم ترین ها را برای نشاط و طول عمر آن ها انتخاب کنیم. اکثر برندها ادعا می‌کنند از مواد اولیه برتر استفاده می‌کنند، در حالی که برخی از آن ها این گونه نیست و شما باید غذایی که به سگ خود میدهید متناسب با نژاد، جثه و میزان فعالیت سگ شما باشد.

این روند می‌تواند برای افرادی که با شرایط سگ خود آشنا نیستند تا حدی ترسناک باشد، با این حال ما سعی خواهیم کرد با اطلاعاتی که در اختیار شما قرار میدهیم این نگرانی را برای شما برطرف کنیم.

مواد اولیه با کیفیت در غذای سگ

برخی از ویژگی‌های مهم یک مارک تجاری و فرمول آن وجود دارد که باید هنگام انتخاب غذای سگ خود در نظر بگیرید.

نام تجاری باید از مواد تشکیل دهنده با کیفیت، ارزش غذایی بالا و یک رژیم غذایی سالم را ارائه دهد. همه این ویژگی‌ها به شما کمک می‌کند تا یک رژیم غذایی متعادل برای سلامتی، شادی و نشاط حیوان خانگی خود فراهم کنید.

غذای سگ و برند با کیفیت به انواع مواد مورد استفاده در محصول اشاره دارد. کیفیت همیشه از کمیت بهتر است. کیفیت مواد اولیه باید همیشه عامل تعیین کننده باشد. مواد تشکیل دهنده با کیفیت را معمولاً می‌توان با کلماتی مانند: کاملا طبیعی، لیست‌های خاص منابع گوشت (مرغ ، ماهی و غیره)، تغذیه کامل و متعادل، بدون دانه پیدا کرد.

اینها فقط نمونه‌هایی از کلماتی است که ممکن است همراه با ترکیبات و مارک‌های با کیفیت بالاتر وجود داشته باشد. این لیست می‌تواند ادامه پیداکند. بستگی به اولویت صاحب سگ دارد، اما یک چیز مسلم است، مواد با کیفیت از ویژگی‌های مهمی است که همه غذاهای سگ باید داشته باشند.

غذای سگ آماده در بازار، ارزش غذایی بالایی در رژیم غذایی سگ ایجاد می‌کند. این محصولات گوشتی، قسمت هایی از حیوانات ‏است که به طور معمول توسط انسان مصرف نمی‌شود. لاشه حیواناتی است که در بسیاری از غذاهای آماده موجود در بازار جزئی از مواد ‏تشکیل دهنده غذای سگ هستند.‏‎

برخی از این محصولات همراه با موادی مانند سبوس ذرت، سبوس برنج یا حتی محصولات جانبی غلات می‌باشد که کیفیت محصول را ‏بالاتر می‌برد. ‏

اطمینان کنید که این نوع مواد در انتهای لیست مواد تشکیل دهنده محصول مورد نظر قرار دارند، تا مطمئن شوید که سگ شما بهترین ‏تغذیه همراه با ارزش غذایی بالا را مصرف می‌کند.‏

ارزش غذایی

ما به عنوان انسان، کالری و رژیم غذایی را تعیین و قادر به انتخاب غذاهای سالم خود هستیم. غذای سگ از این مزیت برخوردار نیست، در عوض سگها به ما اعتماد می‌کنند تا ارزش غذایی مورد نیاز آنها را تأمین کنیم. برخی از مواد تشکیل دهنده ارزش غذایی بیشتری نسبت به مواد مشابه خود دارند. این تغذیه به سگ های ما انرژی ، سلامتی و رژیم غذایی شایسته را می‌دهد.

نقش پروتئین در غذای سگ

رشد عضلات سالم توسط پروتئین تقویت می‌شود. توجه ویژه‌ای به چند ماده اولیه ذکر شده داشته باشید. گوشت واقعی، اغلب برای تولید یک ماده با کیفیت عالی استفاده می‌شود که مزایای تغذیه‌ای را فراهم می‌کند. پنیر، تخم مرغ و ماهی نیز موادی هستند که به عنوان منابع پروتئین در غذای سگ استفاده می‌شوند. پروتئین‌های با کیفیت بالاتر ممکن است کمی بیشتر هزینه داشته باشند، اما هزینه اضافی در مقایسه با سلامت سگ شما هیچ چیز نیست.

غذای سالم برای سگ

مواد نگهدارنده مصنوعی در برخی محصولات غذایی برخی از برندها وجود دارد که در رژیم های غذایی سگ تأثیر زیادی دارد. برخی از این مواد نگهدارنده شامل هیدروکسیانیزول بوتیله (BHA) ، پروپیل گالات و اتوکسیوئین است. غذای سالم برابر با خوشبختی است، بنابراین سعی کنید از محصولات دارای افزودنی‌های مصنوعی خودداری کنید.

برای خرید مطمئن محصولات غذایی با کیفیت میتوانید به پت شاپ آنلاین میگ میگ پت مراجعه کنید.

چاقی در بسیاری از سگ‌ها مشکل به وجود می‌آورد. یک رژیم غذایی سالم می‌تواند به غلبه بر این مسئله کمک کند. می‌توان ‌سطح انرژی را افزایش داد که باعث تقویت ورزش می‌شود و به حیوان خانگی شما اجازه می‌دهد وزن مناسبی داشته باشد. حفظ یک سبک زندگی سالم و فعال در حیوان خانگی شما به کاهش خطر بیماری مانند دیابت کمک می‌کند. رژیم غذایی مناسب و ورزش می‌تواند زندگی طولانی و لذت بخشی را برای سگ شما به همراه داشته باشد.

غذای سگ با کیفیت و سالم نه تنها به یک زندگی شاد برای سگ شما مربوط می‌شود بلکه باعث خوشحالی شما نیز می‌شود. دانستن اینکه سگ شما سالم و شاد است پاداش کافی است اما از انرژی اضافی حیوان خانگی خود نیز بهره‌مند خواهید شد. با توجه به سطح انرژی جدید سگ شما زمان قابل پیوندی ارزشمندی بدست می آید. آن‌ها می‌خواهند بیشتر بازی کنند که باعث می‌شود شما فعالیت بیشتری داشته باشید و یک سبک زندگی سالم را نیز برای خود ارتقا دهید. چه کسی انرژی اضافی و سبک زندگی فعال‌تری نمی‌خواهد؟

پایین آمدن قیمت به این معنا نیست که مشتری معامله بهتری می‌کند، این بدان معنی است که جایگزین ارزان‌تری برای تغذیه سالم وجود دارد. این تقریباً همان مصرف غذایی انسان است. ممکن است برگر، فست فود ارزان‌تر باشد، اما می‌دانید که برای شما ناسالم است. مارک‌هایی که بهترین علاقه به سگ را دارند، تمایل دارند از مواد با کیفیت بالاتر استفاده کنند در نتیجه قیمت بالاتری دارند.

مواد تشکیل دهنده با کیفیت غذای سگ باعث ایجاد تفاوت در همه جنبه‌های زندگی می‌شود، پس چرا انتخاب غذاهای سگ شما متفاوت باشد؟ از بهترین دوست خود مراقبت کنید و آنها نیز از شما مراقبت خواهند کرد. شاید آن سگ پیر شما که تمام روز روی کاناپه دراز می‌کشد، به همان توله سگ جوانی که شما به یاد دارید تبدیل شود. به توله سگ جدیدی که خیلی مشتاق بودید به خانواده خود اضافه کنید، فرصت بزرگ شدن سالم، شاد و قوی را به او بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه