شرایط و ضوابط فروشگاه لوازم حیوانات خانگی میگ میگ پت

 کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی migmigpet.com به دقت ملاحضه فرمایید.

تعریف مشتری یا کاربر

کاربر یا مشتری به افرادی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام درج کرده باشند و یا در حین خرید اطلاعات و مشخصات کاربری خود را درج کرده باشند.  

شرایط عمومی

باید توجه نمایید که کلیه اصول و رویه‌های خرید در سایت میگ‌میگ‌پت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی است و این قانون در جهت حمایت از مصرف کنندگان است. لذا کاربران هم متعاقبا وظیفه رعایت قوانین درج شده را دارند. ثبت نام در این سایت به معنای پذیرش و توافق با موارد ذکر شده است.

 1. کاربر مسئول ارائه صحیح اطلاعات (شماره تلفن، ایمیل، نام و نام خانوادگی) می‌باشد و هرگونه خسارت ناشی از این اشتباهات به عهده مشتریان است.
 2. مشتریان ما از طریق شماره همراه شناسایی خواهند شد لذا مسئولیت هر خرید مشتری به عهده مالک تلفن همراهی است که هنگام ثبت‌نام یا ثبت سفارش وارد کرده است.
 3. فروشگاه میگ میگ پت این حق را دارد که هر زمان اراده کرد و بدون اطلاع قبلی ارائه خدمات به مشتریان خود را متوقف نماید.
 4. فروشگاه اینترنتی میگ میگ پت متعهد به رعایت تمامی قوانین تجارت الکترونیک ایران و قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران می‌باشد. لذا این قوانین شامل حال تمامی کاربران و مشتریان سایت ما می‌باشد.
 5. مشتری توافق می‌نماید که فروشگاه اینترنتی میگ‌میگ‌پت هیچ تعهدی در مقابل خسارت‌های مستقیم هنگام یا بعد از استفاده از محصولات یا خدمات میگ‌میگ‌پت را ندارد.
 6. تمامی حقوق مادی و معنوی محتواهای این سایت مانند متن،ویدئو، فایل صوتی، گرافیک، محتواهای محصول، آرم و آیکون متعلق به سایت migmigpet.com می‌باشد.
 7. میگ میگ پت موظف است جانب امانت را در مورد اطلاعات کاربران و مشتریان رعایت نماید و از آن محافظت کند.
 8. روزکاری یعنی از شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته به جز روزهای تعطیل که کلیه سفارشات قبل از ساعت 11 صبح در همان روز و سفارشات بعد از 11 در روز بعدی ارسال خواهند شد.
 9. هزینه پستی سفارشات دارای وزن زیر 5 کیلو پس کرایه است که درب منزل از کاربر دریافت می‌گردد.
 10. سفارشات بالای 5کیلو با پست پیشتاز ارسال خواهد شد.
 11. درصورت هر گونه ایراد در قسمت پردازش مبلغ خریدار طی 24 الی 48 ساعت به خریدار باز خواهد گشت.
 12. میگ‌میگ‌پت بدون اطلاع قبلی می‌تواند بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف ثبت سفارش جدید، فروش خود را متوقف کرده و بنابه دلایلی مانند اتمام موجودی کالا این اقدام را انجام دهد.
 13. کاربر موظف است تمامی اطلاعات را هنگام سفارش به صورت صحیح و دقیق وارد نماید بدیهی است در صورتی که اطلاعات کامل نباشد یا ناقص و نادرست باشد سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود.
 14. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
 15. میگ میگ پت تمامی تلاش خود را در جهت ارائه تمامی اطلاعات محصولات و خدمات به بهترین شکل می‌نماید اما تضمین نمی‌کند که توصیفات محصول یا مزالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر کالای ثبت سفارش شده دارای مغایرت با اطلاعات درج شده باشد کاربر موظف است در شرایط اولیه و قبل از استفاده مبلغ را عودت نماید.
 16. سایت میگ‌میگ‌پت هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف صفحات خود یا لینک‌های از بین رفته را نمی‌پذیرد. همچنین تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

حمل و نقل

میگ‌میگ‌پت تمامی تلاش خود را خواهد کرد تا همه محصولات را در سلامت و بدون آسیب به دست مشتریان برساند. باتوجه به بسته‌بندی امن و بهینه بعد از تحویل به شرکت‌های حمل و نقل ممکن است دچار بروز حوادث و آسیب فیزیکی شوند لذا این آسیب‌ها به عهده میگ‌میگ‌پت نیست و کاملا به عهده شرکت حمل و نقل یا پست است. لذا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

 

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه