لوازم سگ

لوازم گربه

لوازم جوندگان

لوازم پرنده

فواید نگهداری سگ

نگهداری از سگ و به عنوان حیوان خانگی می تواند دوست و همراه شما باشد.بسیار آرامش بخش و مفید باشد. سگ ها به دلیل بازیگوشی و روحیه پر جنب و جوش خود، می توانند صاحبان خود را تحت تاثیر رفتار های زیبایی که دارند قرار دهند. سگ های بانژاد مختلف می تواند به عنوان همنشین و همراه عاطفی و درمانگر بازی می‌کنند و سرانجام اثر مثبتی که آن ها روی تکامل کودکان و افراد کهنسال را دارند و روی هم رفته این مبحث تاکید فراوانی بر روی پیوند عاطفی بین انسان ها و سگ ها دارد. با صنعتی شدن سریع جوامع، انسان ها راه هایی را برای رهائی از خستگی های روحی و روانی خود جستجو می‌کنند.

shetland-dog-P3DC5W5

فواید نگهداری گربه

احتمالا از خیلی‌ها شنیده‌اید که سگ‌ها بهترین دوست انسان‌ها هستند. اما هر فردی که تجربه نگهداری از گربه را داشته است، خیلی هم با این جمله موافق نخواهد بود. گربه‌ها هم می‌توانند بهترین دوست انسان باشند. تقریبا تمامی کارهایی که گربه‌ها در طول روز انجام می‌دهند، جالب و دیدنی است. از غلت خوردن و گرم کردن جای خوابشان گرفته تا مالیدن سرشان به دست و پای شما در طول روز. شما به راحتی می‌توانید رابطه دوستانه و عمیقی با گربه‌های پشمالو و دوست داشتنی ایجاد کنید. در این مقاله 15 مزیت داشتن گربه را با هم بررسی می‌کنیم تا بدانید که چرا لازم است یک گربه داشته باشید.

فواید نگهداری پرنده

پرنده یکی از حیوانات خانگی است که سرشار از نشاط است.  نشاطی که از وجود پرنده در زندگی به دست می آید قابل توصیف نیست زیرا جست وخیز پرنده با سر و صدایی که ایجاد می کند، حتی اگر صدای خوشی هم نباشد، یکنواختی زندگی را از بین می برد از دیگر مزایای پرنده خانگی می توان به انس با طبیعت و توجه و مسئولیت پذیری و … است.

پرنده-ها

فواید نگهداری اسب

خیلی از افراد در جامعه هستند که از حیوانات خوش شان نمی آید و یا می ترسند ولی تنها با چند دقیقه سواری بر روی یک اسب به سرعت تغییر رویکرد داده و به اسرار نظام آفرینش و رابطه متقابل انسان و محیط پی می برند و عاشقانه از هواداران اسب می شوند این حسی که در وجود شما قرار می گیرد حسی است که خداوند متعال عالم آن را ایجاد کرده است . بله یکی از فواید اسب همین حس دوگانه اعتماد شما به این حیوان نجیب است که در پزشکی امروز رشته ای به نام اسب درمانی را ایجاد کرده است وپزشکان معتقدند که اگر فردی اسب داشته باشد دچار بیماری افسردگی یا بیماری های روحی روانی نمی شود وبرای درمان این بیماری ها به بیماران توصیه می کنند که یک اسب برای خود خریداری کرده و با او دوست شوند .