درباره ما

 

فروشگاه‌های اینترنتی در همه شاخه‌ها و زمینه‌ها فراگیر شده است. لوازم و تجهیزات حیوانات خانگی هم از این قاعده مستثنی نیست لذا جهت آسودگی افرادی که جهت خرید لوازم و تجهیزات حیوانات خانگی دارای موانع و مشکلات روزمره هستند یا از لحاظ دسترسی مکانی دارای محدودیت هستند فروشگاه آنلاین میگ میگ پت راه اندازی شده است.

با خرید از فروشگاه لوازم حیوانات خانگی میگ میگ پت دیگر نیاز به طی کردن مسافت‌های زیاد برای خرید غذای حیوانات خانگی، لوازم و تجهیزات و انواع باکس‌ها و جاهای خواب و ظروف غذا و سایر وسایل نیست. این روش خرید بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن است. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است.

مرجع تخصصی میگ میگ پت یک فروشگاه اینترنتی با بیش از ده سال سابقه در بازار سنتی و فروش عمده محصولات پت شاپ بوده که از سال 98 تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود نمود. کاربران و مشتریان میگ میگ پت می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. افتخار ما رضایت مشتریان است.

در این وب‌سایت تمامی ملزومات حیوان خانگی از جمله غذا، لباس اسباب بازی و وسایل بهداشتی و…با بهترین قیمت‌ها ارائه خواهد شد. به زودی فروشگاه حیوانات خانگی ما راه اندازی خواهد شد.