لوازم سگ

لوازم گربه

لوازم جوندگان

لوازم پرنده

درباره میگ میگ پت

فروشگاه‌های اینترنتی در همه شاخه‌ها و زمینه‌ها فراگیر شده است. لوازم و تجهیزات حیوانات خانگی هم از این قاعده مستثنی نیست لذا جهت آسودگی افرادی که جهت خرید لوازم و تجهیزات حیوانات خانگی دارای موانع و مشکلات روزمره هستند یا از لحاظ دسترسی مکانی دارای محدودیت هستند پت شاپ آنلاین میگ میگ پت راه اندازی شده است.

تاریخچه‌ی ما

با خرید از فروشگاه لوازم حیوانات خانگی میگ میگ پت دیگر نیاز به طی کردن مسافت‌های زیاد برای خرید غذای حیوانات خانگی، لوازم و تجهیزات و انواع باکس‌ها و جاهای خواب و ظروف غذا و سایر وسایل نیست. این روش خرید بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن است. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است..

مرجع تخصصی میگ میگ پت تولید کننده ملزومات حیوانات با بیش از ده سال سابقه در بازار سنتی و فروش عمده محصولات پت شاپ بوده که از سال 98 تصمیم به راه اندازی پت شاپ آنلاین خود نمود. کاربران و مشتریان میگ میگ پت می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، فروشگاه اینترنتی را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. هدف ما از ایجاد پت شاپ آنلاین راحتی شما مشتریان عزیز و افتخار ما رضایت شما است.

خیلی از مردم به نگهداری از پرندگان ، جوندگان و یا گونه های خاص علاقمند هستند. پیدا کردن غذای مناسب برای این حیوانات کار بسیار دشواری است اما ما در پت شاپ آنلاین خود محصولات متنوعی را برای راحتی شما عزیزان ارائه نمودیم تا نگران چنین مشکلاتی نباشد.

در این وب‌سایت تمامی ملزومات حیوان خانگی از جمله غذا، لباس اسباب بازی و وسایل بهداشتی و…با بهترین قیمت‌ها ارائه خواهد شد.اکنون ما قصد توسعه ی  فعالیت های خود را داریم و علاوه بر فروش و تولید لوازم حیوانات، به زودی فروشگاه حیوانات خانگی میگ میگ پت را راه اندازی کنیم.

شناسایی بازار

تولید لوازم مورد نیاز

فروش لوازم حیوانات

آنها می‌گویند:

ما حیوانات هم مثل شما انسان‌ها به خانه، تفریح، آب، غذا، دارو و محبت نیاز داریم. ما به شما نیاز داریم.

خرید لوازم سگ، اسباب بازی سگ و غذای سگ از پت شاپ آنلاین میگ میگ پت

“ما همیشه به دنبال بهترین‌ها هستیم”

شعار ما

در پت شاپ آنلاین میگ میگ پت تمامی ملزومات حیوان خانگی از جمله غذا، لباس، اسباب بازی و وسایل بهداشتی و…با بهترین قیمت‌ها ارائه خواهد شد. به زودی فروشگاه حیوانات خانگی ما راه اندازی خواهد شد.